Wirtualne biuro

po co wirtualne biuro

Wirtualne biuro to wynajmowany przez Ciebie adres, pod którym możesz zarejestrować swoją działalność.

Chcesz zarejestrować nową spółkę i rozdzielić biznes od aktualnie prowadzonej działalności?

Jesteś freelancerem pracującym zdalnie z domu i nie chcesz używać domowego adresu do rejestracji działalności gospodarczej?

 

Jakie możliwości daje wirtualne biuro?

Wirtualne biuro pozwala zaoszczędzić pieniądze na wynajem tradycyjnego biura.

Oprócz adresu do zarejestrowania Twojej siedziby, oferujemy obsługę korespondencji. Odbieramy Twoją pocztę i przesyłamy ją skanem lub tradycyjnie zgodnie z Twoim wyborem.

Odbiór paczek? To nie problem. Również możesz zamawiać na adres korespondencyjny. 

 

Na co zwrócić uwagę wybierając wirtualne biuro?

1. Lokalizacja- wiele artykułów porusza, iż powinna to być prestiżowa miejscówka w centrum miasta. Z doświadczenia jako przedsiębiorcy podpowiemy, że liczy się Twoja wygoda. Oczywiście lokalizacja robi wrażenie na kliencie, ale o ile się z nim spotkasz w tym biurze. Na adres korespondencyjny nikt nie zwraca uwagi. Za to jeśli nie chcesz odbierać swojej poczty poprzez adres domowy to możesz zrobić to osobiście.

2. Urząd Skarbowy- jest to najważniejszy aspekt wyboru wirtualnego biura. Specjaliści doradzają wybór największych urzędów skarbowych, które obsługują największe regiony i gminy. My należymy do II Urzędu Skarbowego w Bydgoszczy. Urząd obsługuje m.in. Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny, na terenie którego  na koniec 2017 roku działalność gospodarczą lub inwestycję prowadziło ponad 120 podmiotów gospodarczych, zatrudniających 3644 pracowników.   

3. Cena. U nas oferta jest bardzo przejrzysta- oferujemy pełną obsługę korespondencji w cenie 100zł netto za miesiąc. Jeśli zapłacisz za rok z góry to otrzymujesz miesiąc gratis.

4. Wirtualne biuro Anfinity to nie skrytka pocztowa, ale adres firmy, pod którym znajdziesz nasze biuro. Pracujemy tu codziennie od 9 do 17. Twoja poczta nie będzie zalegać w skrzynce tylko jak najszybciej ją przekażemy.